• PROFI-TERM - лучшая сантехника!
    vizitt1

    PROFI-TERM

    Здравствуйте! Вас приветствует компания Profi-Term! Компания существует на рынке 6 лет. За эти годы Profi-Term зарекомендовал себя как надежного партнера и поставщика.

    +380671172866 Украина, г. Борисполь super-profi-term@ukr.net

Залізничний транспорт

Розклад руху приміських поїздів на станціії Бориспіль

Обіг Маршрут прямування Прибуття Відправлення
6801 щоденно Яготин – Північна 3пл 4:49 4:50
6803 щоденно Яготин – Північна 3пл 5:24 5:41
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 5:37

5:38

6805 щоденно Березань – Північна 3пл 6:38 6:39
6807 щоденно Гребінка – Дарниця 7:04

7:05

837

щоденно Гребінка – Фастів-1

8:09

8:10

6804

щоденно Дарниця – Яготин

8:14

8:15

6809

щоденно Яготин – Дарниця

8:34

8:35

866

по сб., нд. Північна – Гребінка

9:02

9:03

6806

щоденно Північна – Яготин

9:53

9:54

6811

щоденно Гребінка – Північна 3пл

11:00

11:15

6808

щоденно Київ-Волинський – Гребінка

12:00

12:01

6813

щоденно Яготин – Київ-Волинський

13:37

13:38

865

по сб., нд. Гребінка – Київ-Пас.

14:14

14:15

6810

щоденно Північна – Гребінка

14:23

14:24

6812

щоденно Київ-Волинський – Яготин

15:46

16:00

6815

щоденно Яготин – Дарниця

16:31

16:32

6814

щоденно Київ-Волинський – Гребінка

16:55

16:56

6817

щоденно Гребінка – Північна 3пл

17:21

17:34

6816

щоденно Північна 3пл – Яготин

18:50

18:51

838

щоденно Фастів-1 – Гребінка

19:25

19:26

6819

щоденно Гребінка – Караваєві Дачі

19:45

19:46

6818

щоденно Київ-Пас. – Яготин

20:32

20:33

6821

щоденно Яготин – Київ-Волинський

20:53

20:54

6820

щоденно Північна 3пл – Гребінка

21:25

21:26

6823

щоденно Гребінка – Київ-Волинський

22:12

22:13

6822 щоденно Київ-Волинський – Яготин 0:04 0:05

Комментарии запрещены.

  • Sharing

    Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedin